Witamy

25.06.2021r.

Dziękujemy wszystkim pacjentom, którzy zaszczepili się p-Covid 19. Osoby niezaszczepione gorąco zachęcamy do szczepień!!!

Od 25.06.2021 poradnia jest całkowicie otwarta dla naszych pacjentów. Ponieważ nadal mamy zagrożenie epidemiczne obowiązują zasady przedstawione poniżej.

Pacjent wchodzący do poradni ma obowiązek:

1.założyć maseczkę zasłaniającą usta i nos

2.zdezynfekować ręce

3.zachować dystans społeczny co najmniej 1,5 m

Jednocześnie w poradni może przebywać maksymalnie 3 pacjentów.

Prosimy o punktualne przychodzenie do poradni na wyznaczoną godzinę.

Odstępstwo od tej zasady następuje w razie zagrożenia życia lub zdrowia pacjenta, w takiej sytuacji udzielenie odpowiedniego świadczenia następuje niezwłocznie.

Prosimy o przestrzeganie w/w zasad dla bezpieczeństwa Państwa i personelu.

 

Zwracamy się z prośbą do naszych pacjentów o nieblokowanie linii telefonicznych w celu złożenia zapotrzebowania na leki stale pobierane. Zapotrzebowanie na leki proszę składać sms-em (727 570 300), drogą mailową (rejestracja@gplr.nysa.pl) lub wrzucając spis potrzebnych leków do skrzynki pocztowej znajdującej się na klatce schodowej w poradni (na drugi dzień proszę dzwonić do poradni-podamy kody dostępu do recept)

 

UWAGA!!!!

 CZAS ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

NIE WCHODŹ !!!!    ZADZWOŃ !!!!

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów:
• REJESTRACJA PACJENTÓW TYLKO TELEFONICZNA• PACJENTOM UDZIELANE BĘDĄ TELEPORADY W GODZINACH PRACY PRZYCHODNI
• W SYTUACJI, KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE PACJENT ZOSTANIE UMÓWIONY NA KONKRETNĄ GODZINĘ DO LEKARZA I WTEDY MOŻLIWE BĘDZIE WEJŚCIE DO PRZYCHODNI
• NIE NALEŻY ZGŁASZAĆ SIĘ PO RECEPTY – PROŚBĘ O PRZEPISANIE LEKÓW DO KONTYNUACJI LECZENIA MOŻNA ZGŁOSIĆ SMS-EM (727 570 300), DROGĄ MAILOWĄ ( rejestracja@gplr.nysa.pl) lub WRZUCAJĄC SPIS POTRZEBNYCH LEKÓW DO SKRZYNKI POCZTOWEJ NA KLATCE SCHODOWEJ W PORADNI
Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń.
NUMER TELEFONU:   77 435 82 33;  727 570 300

INFOLINIA NFZ   800-190-590

Od 1 stycznia 1999 roku świadczymy bezpłatne usługi zdrowotne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (umowa kontraktowa z Narodowym Funduszem Zdrowia) dla wszystkich naszych pacjentów od urodzenia do późnej starości. Porad lekarskich udzielamy w godzinach 8.00-18.00 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki oraz w godzinach 8.00-12.00 w czwartki. W czwartki w godzinach 15.00-18.00 wykonywane są bilanse i szczepienia u dzieci  (dzieci zdrowe). Od poniedziałku do środy i w piątki w godzinach 11.00-11.15 i 15.00-15.15 udzielane są porady telefoniczne pod numerem telefonu 77 55 05 998.

W przypadkach uzasadnionych medycznie  po uzgodnieniu z lekarzem-wykonywane są wizyty domowe.Udzielamy w miarę możliwości również porad telefonicznych.
Udzielamy profesjonalnych porad lekarskich, wykonujemy EKG, USG jamy brzusznej i tarczycy oraz  inne zabiegi. Na miejscu funkcjonuje gabinet zabiegowy, w którym wykonywane są zabiegi zalecane przez lekarzy. Działa tu też punkt laboratoryjny (pobieranie krwi i moczu do badań). Wyniki badań wydawane są pacjentom po uprzedniej konsultacji z lekarzem zlecającym.
W budynku poradni jest apteka co znacznie ułatwia pacjentom zakup zalecanych leków.

W dni wolne od pracy oraz w dni powszednie po godzinie 18.00 w sytuacji nagłego zachorowania pacjent może skorzystać z porady w Nocnej Pomocy Lekarskiej w Nysie ul.Bracka 1 tel.77 887 21 29

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *